Si tu prvý krát?

O tom aký je (1) zmysel stránky a (2) pár slov o mne.

1. Hľadáš pravdu o Katolíckej cirkvi?

Cieľom stránky je pomôcť katolíkom nájsť pravdu o tom, že učenie katolíckej cirkvi protirečí Biblii a každý, kto ho nasleduje, robí veľkú chybu.

flag-1208882_1280

Je to úplne hrozná predstava, že niekto, kto bol celý život zbožným a poctivým katolíkom si po svojej smrti vypočuje rozsudok vinný a skončí v ohnivom jazere. Len preto, lebo ho nikto nevaroval, aby prehodnotil, či je učenie katolíckej cirkvi naozaj v súlade s tým, čo učí Písmo, čo učil Ježiš a apoštoli alebo nie.

(Hoz 4,6) Môj ľud hynie, lebo nemá poznania.

Pre prvotné zamyslenie o tom, či je katolícka cirkev tá jediná a pravá som pre teba pripravil článok Si naozaj kresťan alebo iba katolík?

 

2. Pár slov o mne

Volám sa Michal Prno a som biblický kresťan. Bol som poctivý katolík až pokým som na konci roku 2010 nezistil, že funkcia pápeža je podvod. Odvtedy som prestal chodiť do kostola a začal som hľadať pravdu.

Prešiel som na pozitívne myslenie, silu vesmíru, silu myšlienky a ďalšie New Thought/New Age veci, ktoré veľmi spopularizoval film The Secret. Popritom som uvažoval, že adventisti majú asi pravdu a ponáral sa do osobného bahna vlastných hriechov. V roku 2015 som dosiahol na úplne dno vlastnej zvrátenosti, ale potom sa stalo niečo, čo totálne zmenilo môj život.

Prečítať celý príbeh | Prečítať evanjelizačný list celej rodine | Kontakt